Jsme jedním ze světových lídrů v oblasti výroby kolagenních produktů dodávaných do potravinářského průmyslu. Tím, že dodáváme vysoce kvalitní jedlé obaly a střívka více než 1 000 zákazníkům ve více než 100 zemích, dostáváme našemu účelu “Vytvářet vrstvu přidané hodnoty”. 

Naše aspirace, kterých zákazníci využívají především při výrobě široké škály uzenin a masných výrobků, sahají daleko za hranice našich současných výrobků a služeb a apelují na naši přirozenou zvědavost zlepšovat to, co děláme.  

Jako globální organizace zaměstnáváme přibližně 2 000 lidí z oblasti obou Amerik, Spojeného Království, Evropy, Středního východu, Afriky a asijsko-pacifického regionu. Nabízíme uplatnění v oboru výzkumu a vývoje, vědy a potravinářské technologie, výroby, dodavatelského řetězce, inženýringu, obchodu a v řadě dalších odvětví podporujících podnikání. Vždy hledáme talentované lidi, kteří se mohou přidat k vynikajícímu týmu plnému úžasných kolegů a spolu s nimi pomáhat růstu našeho podnikání.  

Naší misí je používat technologie a řešení založená na vědě o bio materiálech udržitelným způsobem tak, abychom potěšili naše zákazníky. Jsme firma, která se zavázala usilovat o zlepšování. Neustálé sledování toho, co bude dál, co je potřeba, co je možné nyní a v budoucnu. Chcete být součástí naší cesty?  

Účetní

Co vás čeká?

 • správa pohledávkové agendy v rámci skupiny Devro (účtování přijatých plateb, péče o zákaznická salda, správa zákaznických credit limitů, uvolňování objednávek) pro centrum sdílených služeb
 • vystavování manuálních faktur
 • měsíční/roční závěrkové operace
 • měsíční reportování KPIs
 • spolupráce s interními i externími auditory
 • komunikace s domácími i zahraničními kolegy a zákazníky v rámci celé nadnárodní skupiny Devro

O Vás:

Ozvěte se nám, pokud Vás role zaujala a pokud se s Vámi můžeme bavit o následujících požadavcích:

 • pokročilá znalost anglického jazyka (mluvená i psaná)
 • SŠ nebo VŠ vzdělání (finance/účetnictví/ekonomie)
 • znalost MS Office (Excel, PowerPoint)
 • znalost účetní a daňové legislativy v rámci pohledávek, ERP systémů
 • samostatnost, pečlivost, analytické a prezentační dovednosti, komunikační schopnosti, flexibilita a chuť učit se

Co dál?

Pokud to zní jako role, o kterou máte zájem, rádi o Vás uslyšíme. Chcete-li se přihlásit, zašlete prosím
e-mailem kopii svého životopisu spolu s motivačním dopisem vysvětlujícím Vaše klíčové vlastnosti, které byste do této role mohli vnést. Dále si prosím promluvte se svým manažerem o skutečnosti, že máte o tuto roli zájem.

Emailová adresa pro zaslání životopisu a motivačního dopisu: tereza.cerna@devro.com

Datum uzávěrky pro přijímání přihlášek do výběrového řízení: 29.2.2024

Další důležité informace: 

Věříme, že k vytvoření skutečně inovativní společnosti je zapotřebí rozmanitost myšlení, kultury, prostředí a perspektivy. Pokud tedy sdílíte naše hodnoty, účel a snahu o růst a udržitelnost, pak se nám ozvěte. Pokud požadujete nějaké úpravy, abyste mohli dokončit Vaši žádost, dejte vědět našemu náborovému týmu. 

Bezpečnost informací je ve společnosti Devro prvořadá, takže Vaše žádost a jakékoli osobní údaje, které s námi sdílíte, budou zpracovány a uloženy v souladu s naším oznámením o ochraně osobních údajů kandidáta, které si můžete prohlédnout zde https://www.devro.com/careers.