Plánovač/ka údržby

Location: Czech Republic, Jilemnice
Date Posted: 5th May 2024
Job Type: Permanent

Jsme jedním ze světových lídrů v oblasti výroby kolagenních produktů dodávaných do potravinářského průmyslu. Tím, že dodáváme vysoce kvalitní jedlé obaly a střívka více než 1 000 zákazníkům ve více než 100 zemích, dostáváme našemu účelu “Vytvářet vrstvu přidané hodnoty”.

Naše aspirace, kterých zákazníci využívají především při výrobě široké škály uzenin a masných výrobků, sahají daleko za hranice našich současných výrobků a služeb a apelují na naši přirozenou zvědavost zlepšovat to, co děláme.

Jako globální organizace zaměstnáváme přibližně 2 000 lidí z oblasti obou Amerik, Spojeného Království, Evropy, Středního východu, Afriky a asijsko-pacifického regionu. Nabízíme uplatnění v oboru výzkumu a vývoje, vědy a potravinářské technologie, výroby, dodavatelského řetězce, inženýringu, obchodu a v řadě dalších odvětví podporujících podnikání. Vždy hledáme talentované lidi, kteří se mohou přidat k vynikajícímu týmu plnému úžasných kolegů a spolu s nimi pomáhat růstu našeho podnikání.

Naší misí je používat technologie a řešení založená na vědě o bio materiálech udržitelným způsobem tak, abychom potěšili naše zákazníky. Jsme firma, která se zavázala usilovat o zlepšování. Neustálé sledování toho, co bude dál, co je potřeba, co je možné nyní a v budoucnu. Chcete být součástí naší cesty?

O roli:

Plánovač údržby v Devru plánuje práci kolegům z oddělení údržby, tak aby efektivně využil všechny možné zdroje. Máte technické myšlení, baví vás organizovat a hledat nejlepší řešení? Ozvěte se nám a staňte se novou posilou v našem týmu.

O Vás:

  • SŠ nebo SOU vzdělání technického směru
  • znalost práce s PC (běžné kancelářské programy)
  • organizační a komunikační dovednosti

Plusové body získáte za:

  • praxi z výrobní společnosti
  • znalosti v oblasti údržby

Co dál?

Pokud to zní jako role, o kterou máte zájem, rádi o Vás uslyšíme. Chcete-li se přihlásit, zašlete prosím e-mailem kopii svého životopisu spolu s motivačním dopisem vysvětlujícím Vaše klíčové vlastnosti, které byste do této role mohli vnést. Dále si prosím promluvte se svým manažerem o skutečnosti, že mate o tuto roli zájem.

Emailová adresa pro zaslání životopisu a motivačního dopisu: lucie.sachlova@devro.com

Další důležité informace:

Věříme, že k vytvoření skutečně inovativní společnosti je zapotřebí rozmanitost myšlení, kultury, prostředí a perspektivy. Pokud tedy sdílíte naše hodnoty, účel a snahu o růst a udržitelnost, pak se nám ozvěte. Pokud požadujete nějaké úpravy, abyste mohli dokončit Vaši žádost, dejte vědět našemu náborovému týmu.

Bezpečnost informací je ve společnosti Devro prvořadá, takže Vaše žádost a jakékoli osobní údaje, které s námi sdílíte, budou zpracovány a uloženy v souladu s naším oznámením o ochraně osobních údajů kandidáta, které si můžete prohlédnout zde https://www.devro.com/careers.