Lokace: Česká republika, Jilemnice
Pracovní úvazek: Plný úvazek, smlouva na dobu určitou

Pracovník/pracovnice strojní údržby

O nás:

Jsme jedním ze světových lídrů v oblasti výroby kolagenních produktů dodávaných do potravinářského průmyslu. Tím,
že dodáváme vysoce kvalitní jedlé obaly a střívka více než 1 000 zákazníkům ve více než 100 zemích, dostáváme našemu účelu “Vytvářet vrstvu přidané hodnoty”.

Naše aspirace, kterých zákazníci využívají především při výrobě široké škály uzenin a masných výrobků, sahají daleko za hranice našich současných výrobků a služeb a apelují na naši přirozenou zvědavost zlepšovat to, co děláme.

Jako globální organizace zaměstnáváme přibližně 2 000 lidí z oblasti obou Amerik, Spojeného Království, Evropy, Středního východu, Afriky a asijsko-pacifického regionu. Nabízíme uplatnění v oboru výzkumu a vývoje, vědy a potravinářské technologie, výroby, dodavatelského řetězce, inženýringu, obchodu a v řadě dalších odvětví podporujících podnikání. Vždy hledáme talentované lidi, kteří se mohou přidat k vynikajícímu týmu plnému úžasných kolegů a spolu s nimi pomáhat růstu našeho podnikání.

O roli:

Bez čeho se neobejdete:

  • SOU/SOŠ v oboru mechanic stroju a zařízení, obrábeč kovů nebo nástrojář
  • komunikační schopnosti, samostatné a aktivní jednání
  • spolehlivost, pečlivost, manuální zručnost
  • čtení výkresové dokumentace
  • základní znalost prace na PC

Co je výhodou:

  • praxe v údržbě na obdobné pozici

Čemu se budete věnovat:

  • činnostem souvisejícím s údržbou a opravami strojů a zařízení
  • preventivní a prediktivní údržba strojů a zařízení dle plánu
  • denní směny 6:00 – 14:00h

Co dál?

Pokud to zní jako role, o kterou byste měli zájem, rádi bychom o Vás slyšeli. Chcete-li se přihlásit, zašlete prosím e-mailem kopii svého životopisu spolu s motivačním dopisem vysvětlujícím Vaše klíčové vlastnosti, které byste do této role mohli přinést.

Emailová adresa pro zaslání životopisu a motivačního dopisu: lucie.sachlova@devro.com

Další důležité informace:

Věříme, že k vytvoření skutečně inovativní společnosti je zapotřebí rozmanitost myšlení, kultury, prostředí a perspektivy. Pokud tedy sdílíte naše hodnoty, účel a snahu o růst a udržitelnost, pak se nám ozvěte. Pokud požadujete nějaké úpravy, abyste mohli dokončit Vaši žádost, dejte vědět našemu náborovému týmu.

Bezpečnost informací je ve společnosti Devro prvořadá, takže Vaše žádost a jakékoli osobní údaje, které s námi sdílíte, budou zpracovány a uloženy v souladu s naším oznámením o ochraně osobních údajů kandidáta, které si můžete prohlédnout zde https://www.devro.com/careers.