RCM Inženýr

Location: Czech Republic, Jilemnice
Date Posted: 17th May 2024
Job Type: Permanent

Jsme jedním ze světových lídrů v oblasti výroby kolagenních produktů dodávaných do potravinářského průmyslu. Tím,
že dodáváme vysoce kvalitní jedlé obaly a střívka více než 1 000 zákazníkům ve více než 100 zemích, dostáváme našemu účelu “Vytvářet vrstvu přidané hodnoty”.
Naše aspirace, kterých zákazníci využívají především při výrobě široké škály uzenin a masných výrobků, sahají daleko za hranice našich současných výrobků a služeb a apelují na naši přirozenou zvědavost zlepšovat to, co děláme.

Jako globální organizace zaměstnáváme přibližně 2 000 lidí z oblasti obou Amerik, Spojeného Království, Evropy, Středního východu, Afriky a asijsko-pacifického regionu. Nabízíme uplatnění v oboru výzkumu a vývoje, vědy a potravinářské technologie, výroby, dodavatelského řetězce, inženýringu, obchodu a v řadě dalších odvětví podporujících podnikání. Vždy hledáme talentované lidi, kteří se mohou přidat k vynikajícímu týmu plnému úžasných kolegů a spolu s nimi pomáhat růstu našeho podnikání.

Naší misí je používat technologie a řešení založená na vědě o bio materiálech udržitelným způsobem tak, abychom potěšili naše zákazníky. Jsme firma, která se zavázala usilovat o zlepšování. Neustálé sledování toho, co bude dál, co je potřeba, co je možné nyní a v budoucnu. Chcete být součástí naší cesty?

O roli:

Technolog výroby bude mít na starosti technologickou přípravu a řízení výrobních procesů.

Co je pro tuto práci potřeba:

  • SŠ vzdělání strojního nebo chemického směru
  • základní znalost angličtiny
  • velmi dobrá znalost práce na PC – zejména MS Excel
  • výborné komunikační a organizační schopnosti

Co je pro tuto práci výhodou:

  • zkušenosti na obdobné pozici
  • znalost zpracování kůži v koželužnách a/nebo zpracování střev v masnách

Co dál?

Pokud to zní jako role, o kterou byste měli zájem, rádi bychom o Vás slyšeli. Chcete-li se přihlásit, zašlete prosím e-mailem kopii svého životopisu spolu s motivačním dopisem vysvětlujícím Vaše klíčové vlastnosti, které byste do této role mohli přinést.

Emailová adresa pro zaslání životopisu a motivačního dopisu: lucie.sachlova@devro.com

Další důležité informace:

Věříme, že k vytvoření skutečně inovativní společnosti je zapotřebí rozmanitost myšlení, kultury, prostředí a perspektivy. Pokud tedy sdílíte naše hodnoty, účel a snahu o růst a udržitelnost, pak se nám ozvěte. Pokud požadujete nějaké úpravy, abyste mohli dokončit Vaši žádost, dejte vědět našemu náborovému týmu.

Bezpečnost informací je ve společnosti Devro prvořadá, takže Vaše žádost a jakékoli osobní údaje, které s námi sdílíte, budou zpracovány a uloženy v souladu s naším oznámením o ochraně osobních údajů kandidáta, které si můžete prohlédnout zde https://www.devro.com/careers.