Technik/Technička MaR

Location: Czech Republic, Jilemnice
Date Posted: 9th January 2023
Job Type: Permanent

Jsme jedním ze světových lídrů v oblasti výroby kolagenních produktů dodávaných do potravinářského průmyslu. Tím, že dodáváme vysoce kvalitní jedlé obaly a střívka více než 1 000 zákazníkům ve více než 100 zemích, dostáváme našemu účelu “Vytvářet vrstvu přidané hodnoty”.

Naše aspirace, kterých zákazníci využívají především při výrobě široké škály uzenin a masných výrobků, sahají daleko za hranice našich současných výrobků a služeb
a apelují na naši přirozenou zvědavost zlepšovat to, co děláme.

Jako globální organizace zaměstnáváme přibližně 2 000 lidí z oblasti obou Amerik, Spojeného Království, Evropy, Středního východu, Afriky a asijsko-pacifického regionu. Nabízíme uplatnění v oboru výzkumu a vývoje, vědy a potravinářské technologie, výroby, dodavatelského řetězce, inženýringu, obchodu a v řadě dalších odvětví podporujících podnikání. Vždy hledáme talentované lidi, kteří se mohou přidat k vynikajícímu týmu plnému úžasných kolegů a spolu s nimi pomáhat růstu našeho podnikání.

Naší misí je používat technologie a řešení založená na vědě o bio materiálech udržitelným způsobem tak, abychom potěšili naše zákazníky. Jsme firma, která se zavázala usilovat o zlepšování. Neustálé sledování toho, co bude dál, co je potřeba, co je možné nyní a v budoucnu. Chcete být součástí naší cesty?

Jako technik/čka MaR v Devro budete:

 • provádět činnosti související s preventivní/prediktivní údržbou a opravami na elektrických zařízení (řídící systémy, regulační prvky, stroje, elektroinstalace objektů)
 • zajišťovat opravy a servis průmyslové automatizace a měřících systémů výrobních a podpůrných strojů a zařízení z hlediska softwarového vybavení
 • realizovat montáže a instalace el. zařízení
 • diagnostikovat/nastavovat FM, regulační členy, snímače a pohony
 • aktualizovat, nastavovat a spravovat průmyslové sítě

O Vás:

Ozvěte se nám, pokud Vás role zaujala a pokud se s Vámi můžeme bavit o následujících požadavcích:

 • SŠ nebo VŠ se zaměřením na automatizační techniku nebo elektrotechniku, elektrotechnická kvalifikace – dle Nařízení vlády č. 194/2022 Sb.,
 • servisní praxe řídících systémů PLC hardware/software (Alan Bradley, BaR, Simatic)
 • výborná znalost práce na PC
 • dobrá znalost OS
 • znalost anglického jazyka na základní úrovni slovem a písmem
 • schopnost samostatně a operativně řešit technické problémy
 • máte zájem o problematiku průmyslové automatizace a motivaci k dalšímu vzdělávání v oboru
 • zkušenost s programováním řídicích systémů PLC a SCADA

Co dál?

Pokud to zní jako role, o kterou máte zájem, rádi o Vás uslyšíme. Chcete-li se přihlásit, zašlete prosím
e-mailem kopii svého životopisu spolu s motivačním dopisem vysvětlujícím Vaše klíčové vlastnosti, které byste do této role mohli vnést. Dále si prosím promluvte se svým manažerem o skutečnosti, že máte o tuto roli zájem.

Emailová adresa pro zaslání životopisu a motivačního dopisu: prace@devro.com

Další důležité informace: 

Věříme, že k vytvoření skutečně inovativní společnosti je zapotřebí rozmanitost myšlení, kultury, prostředí a perspektivy. Pokud tedy sdílíte naše hodnoty, účel a snahu o růst a udržitelnost, pak se nám ozvěte. Pokud požadujete nějaké úpravy, abyste mohli dokončit Vaši žádost, dejte vědět našemu náborovému týmu. 

Bezpečnost informací je ve společnosti Devro prvořadá, takže Vaše žádost a jakékoli osobní údaje, které s námi sdílíte, budou zpracovány a uloženy v souladu s naším oznámením o ochraně osobních údajů kandidáta, které si můžete prohlédnout zde https://www.devro.com/careers.